O firmie

Jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem w Polsce firmy Bio-Productions Ltd.

Już od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych i ekologicznych preparatów do czyszczenia niemal wszystkich powierzchni. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu stworzyliśmy unikalną ofertę, w której znajdują się wyłącznie najwyższej jakości, skuteczne produkty.

Szczycimy się również tym, że jesteśmy jedynym autoryzowanym w Polsce dystrybutorem znanej i cenionej firmy Bio Productions Ltd. Początkowo produkowała ona artykuły wyłącznie do zastosowań przemysłowych, jednak z czasem poszerzyła swoją ofertę o produkty bardziej uniwersalne. Dlaczego jednak uważamy tę markę za gwarancję jakości?

Dlatego, że jest to pierwsza firma w Europie, która rozpoczęła masową produkcję środków całkowicie przyjaznych dla środowiska. Była to świetna alternatywa dla preparatów chemicznych, które nie tylko nie były zbyt bezpieczne w korzystaniu (właściwości żrące i drażniące skórę), ale także przyczyniały się do zatruwania środowiska. Początkowo firma Bio Productions produkowała wyłącznie produkty przeznaczone do udrażniania kanalizacji, stopniowo jednak poszerzała swój asortyment o kostki toaletowe i wiele innych artykułów.

Ze względu na to, że marka ta wykupiła w roku 2000 firmę Stapro, dziś możemy cieszyć się niezwykle szerokim wyborem produktów, które dostarczamy naszym klientom. Asortyment ten obejmuje między innymi produkty przeznaczone do sprzątania i mycia łazienek, kuchni, pralni i wielu innych powierzchni. Dostępne są także środki odświeżające i neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Jednym z innowacyjnych produktów ten renomowanej marki jest Citra Clean. Jest to bowiem preparat na bazie skórki owoców cytrusowych. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkowym składnikom powstała ciecz o działaniu silnie odtłuszczającym i wodorozcieńczalnym. Dzięki tak uniwersalnym właściwościom Citra Clean jest coraz częściej wybierany zarówno przez klientów prywatnych, jak również firmy wielu branż.

 

Szybki kontakt
Zadzwoń lub napisz:
tel.: +48 61 670 77 17
faks: +48 61 641 99 30
e-mail: sklep@bio-produkty.pl

Pracujemy:
pon. - pt. 9.00 - 15.00
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.